فیلتر مکش 115H-60-02000 برای SR12-B6
محصولات جدید
آخرین اخبار
High-Quality LiuGong Replacement Filters
شماره قسمت: 115H-60-02000
نوع قسمت: فیلتر مکش/فیلتر روغن برگشتی هیدرولیک
برند: جایگزینی Shantui
MOQ: 60pcs
فیلتر مکش 115H-60-02000 استفاده از غلتک جاده Shantui SR12-B6.
  • جزئیات
ویژگی
مزایا
    <33
فواید
شواهد
توصیفات مشتری :
مشخصات محصول
پارامتر مشخصات
مدل 115H-60-02000
سازگاری ROAD ROAD SHANTUI SR12-B6
راندمان تصفیه <1111 99.9 ٪
مواد فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا
ابعاد 200mm x 150mm x 50mm